Vítejte na stránkách PostStamps.wz.cz!!

Proč vznikly tyto stránky?

   Důvody jsou dva: První důvod je, že tvorba vlastních webových stránek pomocí moderních kaskádových stylů byla jednou z podmínek školního projektu. Druhý důvod je, že jsme chtěli oslovit začínající sběratele a poskytnout jim několik užitečných rad. Smyslem a posláním těchto stránek je proto vytvořit www stránky pro začínající a méně zkušené sběratele poštovních známek, na kterých se dozví základní informace a mohou se také podílet na jejich tvorbě třeba i tím, že mi napíší, co by na nich rádi našli, a také aby se měli na koho obrátit o radu. Tady podotýkáme, že samozřejmě nevíme všechno, ale pokud něco nevíme, tak se budeme snažit tazatele alespoň nasměrovat na místa, kde by mohl najít odpověď na svoji otázku. Nemáme zatím tedy v úmyslu vytvářet nějaké až příliš odborné www stránky, kterých je na internetu celkem dost a pro začínající sběratele nejsou až zas tak podle našeho názoru přínosné.

   Zda se nám tento náš cíl vede uskutečňovat či ne necháme na vás. Každopádně budeme rádi, když nám svůj názor a případné připomínky napíšete. Rádi bychom totiž i s vaší pomocí nadále rozvíjely tyto stránky tak, aby jste se nich dozvěděli to, co vás o poštovních známkách zajímá.

Kdo jsou autoři těchto stránek?

   Studenti Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové

    Naše foto??

Náš portrét?? a kolektiv přispěvovatelů, kterými můžete být také i Vy! :-)

Máte zajímavé nápady či byste rádi něčím přispěli??

    Rádi uvítáme Vaše příspěvky, nápady či poznatky. Napište nám na e-mail poststamps@centrum.cz nebo pomocí tohoto formuláře:
E-mail E-mail