Vítejte na stránkách PostStamps.wz.cz!!

Můžete vkládat své inzeráty

   Do formuláře pod odkazem "ZDE JE VKLÁDÁNÍ A ZOBRAZENÍ INZERÁTŮ!!" můžete zadat svůj inzerát s nabídkami na výměnu svých přebytečných poštovních známek a jiných poštovních materiálů a zárověň vidět a reagovat na nabídky ostatních inzerujících. Jako kontakt na sebe můžete zanechat adresu, e-mail, telefon či ICQ. Pro odpovědi na inzeráty přímo můžete také použít chráněné jméno Zájemce s heslem Re. Váš inzerát bude zcela zdarma zveřejněn dle jeho charakteru po dobu přibližně jednoho měsíce či déle. Pokud bude Váš inzerát kvůli zachování jeho aktuálnosti smazán a přesto jste ještě nenašli zájemce, tak nezoufejte! Můžete si jej kdykoliv znovu zdarma obnovit! :-) UPOZORŇUJEME, že za nabídky v inzerátech odpovídají jejich zadavatelé, nikoliv provozovatalé těchto stránek!

   Inzeráty nabízející jiné než poštovní produkty budou smazány. Rovněž inzeráty zjevně pochybného charakteru či obsahující nevhodné formulace mohou být upraveny či smazány. POZOR! Jelikož je tento formulář zpracováván externě serverem BlueBoard.cz, tak se Vám za případné výpadky této služby předem omlouváme.

Tak směle do toho... :-)

ZDE JE VKLÁDÁNÍ A ZOBRAZENÍ INZERÁTŮ!!

Již jste své známky uspěšně vyměnili??

Tak to je dobře! Pokud si tedy přejete inzerát odstranit dříve či máte nějaký návrh na vylepšení této služby, využijte k tomu adresu poststamps@centrum.cz nebo tento formulář:
E-mail E-mail